O Wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na jubileuszową X odsłonę cyklu Przez Innowacyjność do Sukcesu Online. W tym roku, ze względu na wciąż trwającą pandemię COVID-19, zmieniliśmy dotychczasowe spotkania w regionach na trzy intensywne dni w bezpieczniejszej formule online.

Przed nami szereg wirtualnych spotkań z ekspertami z branży i rolnikami. Startujemy 24 lutego, a każdy z dni poświęcimy zagadnieniom związanym z inną uprawą i techniką: 24 lutego zapraszamy na spotkanie, którego tematyka oscylować będzie wokół rzepaku ozimego, następnego dnia skupimy się na zbożach ozimych, ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy, a trzeci dzień, a więc 26 lutego poświęcimy kukurydzy oraz technice rolniczej.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest: „Bądź gotowy na każdy scenariusz pogodowy”. Uczestnicząc w naszej konferencji, dowiecie się zatem m.in., jaki jest stan tegorocznych ozimin oraz jakie konsekwencje niosą ubytki w substancjach czynnych. Postaramy się także omówić strategię ochrony oraz nawożenia w kontekście najbardziej możliwych oraz prawdopodobnych scenariuszy pogodowych. Z kolei wśród zagadnień związanych z techniką rolniczą poruszymy tematy związane z korzyściami i wyzwaniami, jakie niesie za sobą zmienne nawożenie, rolnictwo precyzyjne czy uprawa pasowa.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Przez Innowacyjność do Sukcesu Online. Mimo formuły online, wciąż stawiamy na wymianę doświadczeń z ekspertami i innymi rolnikami. Prócz wykładów, prezentacji i filmików agrotechnicznych, do dyspozycji uczestników uruchomimy czat, dzięki któremu będzie możliwość komentowania poruszanych tematów.

Warunkiem uczestnictwa jest bezpłatna rejestracja